قانون جذب

جذب ثروت؛ چگونه ثروتمند شویم + 15 نکته اختصاصی

جذب ثروت و پول آسونتر از چیزی هستش که شما فکر می کنید. اگه می خواید بدونید چرا آسونه و همچنین میخواید بدونید که چگونه ثروتمند بشید و پول رو به زندگی خودتون جذب کنید، این مقاله رو تا انتها همراه من باشید تا به هدف خودتون برسید.

امروز قراره 15 نکته در مورد پول و ثروت رو باهم بررسی کنیم اما قبل ازین که بریم برای بررسی میخوام 4 نکته کلیدی در مورد چگونگی جذب ثروت رو با شما به اشتراک بذارم.

جذب ثروت و چگونگی آن

جذب ثروت

این 4 نکته رو یادتون باشه.

1. جذب ثروت از ذهن شما شروع میشه. منشا جذب هر چیزی توی زندگی ما ذهن ماست. شما باید نگرش و طرز فکر مثبتی در مورد پول داشته باشید.

2. گزینه دوم اینه که شما باید در مورد وضعیت فعلی خودتون با خودتون رو راست باشید. یه ارزیابی صادقانه در مورد وضعیت پولی خود داشته باشید.

3. بینش در مورد آینده داشته باشید. یعنی چی؟ یعنی اینکه با خودتون تصور کنین یا یه تصویر از خودتون داشته باشید که توش شما ثروتمند هستید و این ثروتمندی چه معنایی برای شما داره.

4. در نهایت اقدامات درستی رو برای کسب درآمد بیشتر و جذب ثروت انجام بدید و پول خودتونو در راه های درست بصورت عاقلانه خرج کنید.

این 4 نکته کلیدی رو گوشه ذهنتون داشته باشید. چون نکته هایی که برای جذب ثروت قراره بهتون بگم مربوط به همین چهار مورد هستش.

جذب پول با قانون جذب، مقاله قانون جذب ثروت رو از دست ندید رفقا

چگونه پولدار شویم؟ 15 نکته کلیدی جذب ثروت

چگونه پولدار شویم؟

چگونه پولدار شویم، سوالی که این روزها خیلی خیلی به گوش میخوره و همه هم دنبال این هستند که جوابی برای این سوال پیدا کنند.

همونطور که گفتم منشا همه چیز ذهن ماست. جواب همه سوالا در درون ماست. بنابراین بیاین باهم این سوالو بررسی کنیم و ببینیم به کجا میرسیم.

اگه میخوای بدونی چه راه هایی برای تقویت و افزایش عزت نفس وجود داره این مقاله رو بخون.

راه های پولدار شدن یا جذب پول

راه های پولدار شدن و جذب پول و ثروت

توی این مقاله قراره ما روی راه های پولدار شدن تمرکز کنیم که از خودمون شروع میشند، یعنی این 15 مورد:

 1. نگرش مثبت داشته باشید
 2. یه ذهنیت پولی سازنده ایجاد کنید
 3. اصلا نگران نباش
 4. یه ارزیابی صادقانه از وضعیت مالی فعلی خود داشته باشید
 5. تمرکز بر فراوانی و سپاسگذاری برای داشته ها
 6. کمک و بخشش
 7. مطالعه در مورد ثروت
 8. تجسم کردن پول و ثروت
 9. خودتان را “آنجا” بگذارید
 10. به ارزش افزوده فکر کنید نه فقط زمان
 11. روی خودت سرمایه گذاری کن
 12. در راستای ارزش های خودت خرج کنید
 13. مینیمالیست باشید
 14. به خودت جایزه بده
 15. اقدام کردن

خب خب، حالا اجازه بدید که هر کدوم از این نکته های بالا رو بصورت جداگونه توضیح بدم تا قشنگ براتون جا بیفته. انوقت شما هم می تونید راز جذب پول و ثروت رو یاد بگیرید، حتی اگه وضع مالی درست و حسابی ای نداشته باشید.

با خوندن این مقاله یاد بگیرید که چجوری اعتماد به نفس خودتونو افزایش بدید.

1. برای جذب ثروت، نگرش مثبت داشته باشید

دید مثبت داشته باشید. به جنبه مثبت و روشن هر چیز نگاه کنید. روی منفی ها تمرکز نکنید. در مورد پول مثبت حرف زدن رو تمرین کنید.

وقتی شما مثبت باشید، افراد مثبتی رو هم برای معاشرت انتخاب می کنید. در نتیجه همین افراد به شما کمک می کنند که شما بسوی جذب ثروت قدم بردارید.

مثبت حرف زدن در مورد پول

ما گفتیم که باید در مورد پول مثبت حرف بزنیم. منظور چیه؟

ببینید وقتی اتفاقات یا اشتباهات منفی ای رخ میده، خودگویی مثبت به دنبال بیرون آوردن چیزهای خوب از منفی هاست. این تمرین فرآیندی هستش که به شما امکان میده کم کم به آدم خوش بینی تبدیل بشید و توی هر موقعیتی شادی رو کشف کنید.

در نهایت شما باید هم خودتونو هم اون چیزی که میخواید با پول بهش برسید رو باور کنید. جذب پول از طریق قانون جذب همینطوریه. اگه شما باور نکنید کی میخواد باور کنه؟

پیشنهاد میکنم حتما مقاله قانون جذب رو بخونید تا بطور کامل با این قانون آشنا بشید.

2. ایجاد ذهنیت پولی سازنده

طرز فکر خودتونو یا اصلاح کنید یا یه ذهنیت جدید ایجاد کنید. شما باید باور داشته باشید که میتونید پول رو جذب کنید. اینجوری میتونید درآمد بیشتری کسب کنید و بیشتر از پولی که بدست میارید پس انداز کنید.

به ثروت و پول با دید خوب و مثبتی نگاه کنید. فکر نکنید که الان با خودتون بگید پول خوبه پول خیلی هم عالیه و … دیگه تمومه! متاسفانه خیلی از ماها توی دوران بچگی نگرش منفی ای رو نسبت به پول جذب کردیم. تغییر این نگرش کار ساده ای نیست. نیاز به تمرین و تلاش داره. ولی برای اینکه شما به پول برسید باید حتما حتما این نگرش رو عوض کنید.

گاهی اوقات افراد موفق که پول زیادی دارند توسط سیاستمدارها و بعضی از رسانه ها مورد حمله قرار میگیرند و بهشون بد و بیراه میگن و یجورایی اون انسان های پولدار رو شیطانی میخونند!

اما در حقیقت، اکثر افرادی که دارند مثل قند پول جذب می کنند و توی جذب ثروت موفق هستند، افرادی سخت کوش و مثبتی هستند. باید اینو قبول کنید پول داشتن هیچ اشکالی نداره. یا اینکه یه نفر برای جذب پول و ثروت تلاش کنه مشکلی نداره.

داشتن انرژی و انگیزه خیلی مهمه. مخصوصا برای کسب ثروت. این مقاله انرژی مثبت رو از دست نده.

3. استرس رو از خودتون دور کنید

نگرانی ما ارزشی نداره. اعلب اوقات، مسائل مالی باعث ایجاد استرس در زندگی ما میشه که ما رو به سمت نگرانی سوق میده.

استرس و نگرانی می تونند ما رو از بین ببرند. می تونند سلامتی ما رو با خطر مواجه کنند. و در آخرم می تونند ما رو از تلاش برای جذب ثروت نگه میدارند.

بنابراین مدیریت استرس بسیار بسیار نکته مهمیه. من اینو خیلی دقیق درک میکنم چون قبلا یه آدم استرسی ای بودم و هنوزم یکم هستم. ولی اینو بدونید که بیشتر چیزایی که ما نگرانشون هستیم هرگز اتفاق نمیفتند. این دیگه فکر کنم اینو همتون تجربه کردید که بیشتر چیزایی که نگرانشونیم اتفاق نمیفتند.

پس ازین به بعد که در مورد جذب ثروت و پول استرس گرفتید یادتون نره که بیشتر چیزایی که نگرانشون هستیم الکین. در مرحله بعدی افکار خودتونو به سمت چیزهای مثبت تر سوق بدین.

علاوه بر این، شما می تونید برای کاهش نگرانی خودتون اقدام کنید. مثلا آیا کاری هست که با انجام دادنش نگرانی خودتونو کم تر کنید؟ اگه هست انجامش بدید.

اگه می خواید پول و ثروت رو به سمت خودتون جذب کنید باید بتونید نگرانی و استرس خودتونو کنترل کنید. انجام این کار قدرت و عزم درونی شما رو آشکار میکنه.

یکی از راه های مناسب برای خالی کردن ذهن و آروم کردنش انجام مدیتیشن پاکسازی ذهن هستش، این مقاله رو از دست نده.

4. با حقایق رو به رو شوید

اطلاعات مالی خودتونو جمع کنید. ارزش خالص مالی شما چقده؟ چقد پول خرج میکنید و کجا خرج می کنید. آیا جایی سرمایه گذاری کردی؟ اونا چی هستند و دلیل و هدف شما از خرید اونا چی بوده؟

مدتی رو صرف ارزیابی دقیق خودتون کنید تا بفهمید توی چه وضعیتی قرار دارید.

5. برای جذب پول روی فراوانی تمرکز کنید

خب حالا شما با انجام مرحله قبل درک دقیقی از وضعیت مالی فعلی خودتون دارید. توی این مرحله باید ذهنیت فراوانی رو در مورد اونچه که دارید ایجاد کنید. اصلا نگران چیزهایی که ندارید نباشید.

همیشه وقتی از چیزی ناراحت شدی، به این عبارت فکر کن: “من پیراهنی داشتم و برای اینکه کفش های مناسب با آن پیراهن را نداشتم ناراحت بودم تا اینکه در خیابان مردی را دیدم که پا نداشت.

کافی بود؟ برای داشته هاتون سپاسگذار باشید. جوش چیزهایی که کنترلشون توی دست شما نیست رو نزنید. وقتی شما ذهنیت فراوانی رو در خودتون پرورش بدید به نوک قله میرسید. همیشه یادتون باشه که شما همین الان چیزهایی رو دارید که خیلی از آدمای دنیا ندارند.

میخوای بدونی چگونه باید شاد باشیم؟ میخوای مثبت اندیش باشی؟ مقاله آموزش مثبت اندیشی رو بخون…

6. ببخش، چیزی که داری رو به اشتراک بذار

بخشش یکی از گزینه ها یا نکته های خیلی مهم برای جذب ثروت هستش. آدمای زیادی هستند که از طریق بخشش واقعی به ثروت های بزرگی دست یافتند. شاید با خودتون بگید که من الان تو شرایطی نیستم که بتونم ببخشم، میدونم. درکتون میکنم.

اما بخشش صرفا بخشیدن پول نیست. بخشش می تونه گاهی اوقات یه لبخندی باشه که روی لبای شما میشینه و شما اونو با دنیا و آدماش به اشتراک میذارید. همچنین میتونه انجام یه کار خیر برای دوست یا همسایه یا… باشه.

یه جمله قدیمی هستش که میگه: “شما همیشه دو برابر چیزی که میبخشید دریافت می کنید.” و این یه واقعیته.

7. برای جذب ثروت و پول، ثروت رو مطالعه کنید

پول و ثروت چیست؟ چقدر پول نیاز دارید؟ افرادی که در جذب پول موفق بودند چجوری این کار رو انجام میدند یا دادند؟

اینا همه سوالای بسیار مهمی هستند. در این زمینه کتاب خیلی خوبی هست به نام “میلیونر های روزمره” که متاسفانه هنوز به زبان فارسی ترجمه نشده. اما من سعی می کنم یه مقاله جدا در موردش بنویسم و یکم در موردش صحبت کنم.

این کتاب پر از داستان های واقعی هستش. داستان هایی در مورد اینکه چگونه افراد عادی مثل من و شما میلونر میشن یا شدند.

در کل یکی از راه ها برای جذب ثروت مطالعه در مورد پوله. اگه شما این کار رو نکنید از کجا میخواید بفهمید که رسیدن به موفقیت مالی چجوریه؟

این نکته (مطالعه در مورد ثروت) ما رو به گام بعدی در مورد فرآیند جذب ثروت هدایت میکنه.

8. برای جذب پول باید ثروت رو تجسم کنید

وقتی میخوای بری سفر، یه مقصدی رو قبلش برای خودت انتخاب می کنی، درسته؟ بله که درسته

تقریبا هرکدوم از ما تا مقصدی رو انتخاب نکرده باشیم برای سفر، سوار ماشینمون یا هواپیما نمیشیم. موفقیت در جذب پول هم همینطوریه، فرقی نداره. با در نظر گرفتن هدف خود پول رو به زندگیتون جذب کنید. بزرگ فکر کنید و اگه می تونید اون تصویر رو باور کنید، بعدش می تونید به خواستتون برسید.

خب، تا اینجا من 8 مورد رو خدمت شما دوستان توضیح دادم. 7 مورد دیگه می مونه که اونا چند روز دیگه به همین مقاله اضافه میکنم و آپدیتش می کنم. امیدوارم تا اینجا که خوندید براتون مفید باشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا